Opis stanowiska:
W imieniu naszego klienta, międzynarodowego producenta, lidera w branży opakowań i etykiet poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko Inżynier Sprzedaży.

Do osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
- obsługa klientów na terenie całej Polski, siedziba firmy znajduje się w Warszawie,
- zapewnienie profesjonalnej sprzedaży urządzeń (maszyn do nakładania etykiet) i części zamiennych,
- planowanie działań sprzedażowych, - przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji, przygotowywanie raportów,
- kontakt z obecnymi Klientami,
- identyfikację potrzeb Klientów oraz aktywnie pozyskiwanie nowych.

Wymagania:
- minimum średnie techniczne,
- doświadczenie w sprzedaży jako warunek konieczny,
- dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży maszyn i/lub innych urządzeń przemysłowych,
- znajomość języka angielskiego oraz francuskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację, jako warunek konieczny,
- posiadanie wysokorozwiniętych umiejętności organizowania pracy,
- komunikatywność, otwartość, zorientowanie na realizację stawianych celów,
-praca wymaga wyjazdów służbowych.

Oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o bardzo dobrej pozycji rynkowej,
- możliwość szkoleń w Polsce oraz za granicą,
- wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,
- samochód służbowy i inne narzędzia potrzebne do realizacji powierzonych zadań.