Opis stanowiska:
"Rozwój sprzedaży produktów opakowaniowych z oferty Zing, realizacja budżetów marżowych.
1. aktywne wyszukiwanie nowych klientów,
2. systematyczne spotkania kontakty mailowe i telefoniczne z klientami w celu
a. weryfikacji ich potencjału potencjalnych klientów
b. uruchomienia sprzedaży, w tym w celu ustalania warunków handlowcy (oferta, warunki kredytowe – termin płatności, limit kredytowy)
c. bieżącej obsługi i pilnowania sprzedaży do klientów aktywnych, pilnowania terminowego spływu należności."

Wymagania:
"Oczekiwania:
1. Doświadczenie w sprzedaży przynajmniej części z ww. produktów
2. Szeroka baza klientów, z którymi ma dobre relacje – z kupcami, szefami produkcji, właścicielami
3. Dobra organizacja pracy – zadaniowość - ukierunkowanie na osiąganie celów
4. Otwartość na nowe produkty / projekty + zdolność szybkiego uczenia się
5. Standard doczasowej pracy podobny do standardu Zing – nacisk na:
a. systematyczne wizytowanie i kontakt mailowo-telefoniczny z klientami
b. aktywne wyszukiwanie nowych klientów
c. Kompleksowa obsługa klienta (ofertowanie, ustalanie warunków kredytowych – zgodnie z polityką firmy, pilnowanie terminowości płatności)
d. systematyczne planowanie i raportowanie działań
e. Praca zespołowa – z naciskiem na dobrą komunikację wewnętrzną z HW
Proponowane wynagrodzenie: 9tpln podstawy brutto plus 3 tpln premii gwarantowanej na rok w przypadku przedłużenia umowy.

Oferujemy:
9000 brutto miesięcznie + 3000 premii miesięcznie przez pierwszy rok pracy