Opis stanowiska:
Dla naszego Klienta, spółki produkcyjno – handlowej branży dekoracyjnej, posiadającej czołową pozycję na rynku krajowym i eksportowym poszukujemy

kandydatów na stanowisko:

Kierownik Działu Graficznego
Miejsce pracy: siedziba spółki w Poznaniu

Zakres odpowiedzialności
• Zarządzanie pracą działu
• Tworzenie oraz modyfikowanie wzorów produktów w oparciu o gotowe materiały licencyjne
• Przygotowywanie autorskich wzorów produktów
• Przygotowywanie i obróbka materiałów graficznych, projekty i skład katalogów, projekty opakowań
• Wykonywanie i obróbka zdjęć
• Kontakt z podwykonawcami i obróbka flexo
• Budowa i zarządzanie ofertą produktową, analiza opłacalności wzorów

Oczekiwania wobec Kandydata:
• Znajomość zagadnień dotyczących druku flexo oraz zagadnień DTP– min 5 lat doświadczenia
• Udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku grafika
• Bardzo dobra znajomość programów: pakiet Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign), Corel Draw
• Doświadczenie w kierowaniu zespołem - min 3 lata
• Umiejętności analityczne, dobra znajomość programu Excel,
• Bardzo wysoki poziom kreatywności
• Umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i zespołowej
• Wysoki poziom planowania, odpowiedzialność, dokładność i przywiązywanie uwagi do szczegółów
• Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego

Nasz Klient oferuje:
- Samodzielną i kreatywną pracę na stanowisku menedżerskim bezpośrednio podległym pod Kierownika ds. Marketingu
- Bardzo miłą atmosferę pracy w młodym i nastawionym na współpracę zespole
- Stabilność i rozwój kompetencji menedżerskich

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert (życiorys zawodowy, list motywacyjny)
na adres: rekrutacja@personalhr.pl z dopiskiem KDG/09

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).