Opis stanowiska:
- kierowanie i nadzór nad pracą podległych pracowników na liniach produkcyjnych (ok. 85-osobowy zespół pracowników),
- zarządzanie procesem produkcji,
- planowanie produkcji we współpracy z wewnętrznym magazynem półproduktów,
- wsparcie przy wdrażaniu nowego systemu zarządzania produkcją,
- planowanie, organizowanie i koordynowanie pracy zespołu,
- wdrażanie rozwiązań podnoszących jakość i wydajność produkcji,
- bieżące przygotowywanie analiz i raportów dotyczących pracy działu produkcyjnego,
- nadzór nad parkiem maszynowym,
- zapewnienie bezpiecznej eksploatacji oraz właściwego utrzymania linii technologicznej,
- odpowiedzialność za przestrzeganie wewnętrznych procedur i przepisów BHP,
- raportowanie wyników pracy Dyrektora Produkcji.

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w firmie zajmującej się produkcją folii i/lub zgrzewaniem folii minimum dwuletnie – warunek konieczny,
- doświadczenie w zarządzaniu kilkudziesięcioosobową grupą pracowników produkcyjnych,
- wiedza z obszaru przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz znajomość procesów związanych z ze zgrzewaniem opakowań foliowych,
- wykształcenie minimum średnie techniczne, preferowane wyższe inżynierskie,
- dobra znajomość programu Excel,
- wysoko rozwinięte zdolności managerskie i organizacyjne,
- umiejętność egzekwowania wykonania postawionych zadań,
- znajomość j. angielskiego w zakresie słownictwa technicznego mile widziana,
- preferowane miejsce zamieszkania: Toruń i okolice.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, otwartej na nowoczesne rozwiązania,
- stabilną pracę na pełen etat,
- niezbędne narzędzia pracy - telefon komórkowy, komputer,
- możliwość rozwoju zawodowego oraz wprowadzania nowych rozwiązań,
- wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy.