Opis stanowiska:
Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
- efektywne zarządzanie zespołem pracowników,
- diagnozowanie problemów na produkcji i sprawne rozwiązywanie ich,
- dbanie o realizację planów produkcyjnych,
- współpraca z innymi działami firmy w celu realizacji założonych celów – działem jakości, magazynem, utrzymaniem ruchu,
- dbanie o osiąganie celów jakościowych, finansowych i terminowych,
- dbanie o wysokie standardy kultury bezpieczeństwa pracy,
- projektowanie poprawy efektywności procesów bezpieczeństwa i jakości oraz redukcji kosztów,
- dbanie o system ERP w swoim obszarze,
- raportowanie kluczowych wskaźników produkcyjnych,
- aktywne wdrażanie koncepcji Kaizen,
- dbanie o podnoszenie kwalifikacji zawodowych podległych pracowników,
- projektowanie programu motywacyjnych dla podległego zespołu,
- tworzenie raportów produkcyjnych – raportowanie bezpośrednio do dyrektora zakładu.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne,
- min. 5 letnie doświadczenia zawodowe w firmie produkcyjnej na stanowisku kierowniczym,
- doświadczenie w zarządzaniu obszarem produkcyjnym - doświadczenie pracy w branży FMCG będzie dodatkowym atutem,
- biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
- dobra znajomość systemu zarządzania jakością oraz standardami ISO,
- dobra znajomość standardów BHP,
- efektywne zarządzanie ludźmi i budowanie zespołu,
- biegła obsługa pakietu MS Office,
- wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.

Oferujemy:
- stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę,
- konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od uzyskanych wyników,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- perspektywę nawiązania długotrwałej współpracy w rozwijającej się firmie,
- w pełni samodzielne stanowisko pracy mającej wpływ na funkcjonowanie całego zakładu,
- realny wpływ na budżet zakładu,
- współpracę z klientami zagranicznymi.