Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:
- zarządzanie zespołem ok. 40 osób,
- kierowanie pracą na wszystkich etapach produkcji,
- współprace z pozostałymi działami firmy,
- efektywne zarządzanie zespołem pracowników,
- diagnozowanie problemów na produkcji i sprawne ich rozwiązywanie,
- dbanie o realizację planów produkcyjnych,
- dbanie o wysokie standardy kultury bezpieczeństwa pracy,

Wymagania:
- wykształcenie techniczne,
- min. 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym,
- doświadczenie w sprawnym kierowaniu całym procesem produkcji,
- dobra znajomość obsługi maszyn produkcyjnych,
- wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne,
- efektywne zarządzanie ludźmi i budowanie zespołu,
- dobra dyscyplina i silna osobowość,

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę,
- perspektywę nawiązania długotrwałej współpracy w rozwijającej się firmie,
- w pełni samodzielne stanowisko pracy mającej wpływ na funkcjonowanie całego zakładu,