Opis stanowiska:
Główne zadania:

- Koordynacja pracy oraz nadzór nad pracownikami w powierzonych obszarach produkcyjnych
- Raportowanie wykonanej produkcji oraz czasu pracy podległych pracowników
- Wykonywanie zamówień i monitorowanie zaopatrzenia stanowisk produkcyjnych w niezbędne komponenty, półprodukty, narzędzia, dokumentacje zgodnie z harmonogramem produkcyjnym
- Zapewnienie jakości wyrobów
- Wdrażanie nowych produktów i procesów technologicznych

Wymagania:
- Wykształcenie minimum średnie
- Doświadczenie w zarządzaniu produkcją folii i opakowań foliowych (najlepiej LDPE/HDPE)
- Znajomość procesów produkcyjnych oraz nowoczesnych metod zarządzania i optymalizacji produkcji
- Umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji, sprawnego rozwiązywania problemów występujących w środowisku produkcyjnym;
- Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (do uzgodnienia)
- Prawo jazdy kategorii B., mile widziane uprawnienia na wózek widłowy
- Komunikatywność, dobra organizacja pracy własnej i zespołu

Oferujemy:
Oferujemy pracę w małej rodzinnej firmie o dużych ambicjach, co więc za tym idzie możemy zapewnić duże możliwości rozwoju, a poza tym: uczciwe wynagrodzenie ; premie za wyniki ; dokształcanie i podnoszenie kwalifikacji; budowę doświadczenia ; przyjemną, rodzinną atmosferę.

Wynagrodzenie w przedziale 4500-5500 zł brutto w zależności od wyników.