Opis stanowiska:
Numer referencyjny: KDUR/5/13

DUŻA FIRMA PRODUKCYJNA branży tworzyw sztucznych, poszukuje odpowiedniego kandydata do pracy

OCZEKUJEMY
1. znajomości procesów produkcyjnych w branży tworzyw sztucznych

2. minimum 3-letniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym w dziale utrzymania ruchu

3. inicjatywy oraz zaangażowania

Zatrudniona w woj. kujawsko-pomorskim osoba, podlegająca bezpośrednio Dyrektorowi Produkcji będzie odpowiedzialna za dział utrzymania ruchu i zarządzanie 10 osobowym zespołem; reorganizację działu i jego dostosowanie do aktualnych potrzeb – w tym m.in:

1.Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i systemów automatyki przez nadzór nad ich sprawnym i bezawaryjnym funkcjonowaniem w zakładzie produkcyjnym pracującym w ruchu ciągłym
2.Organizację pracy podległego zespołu pod względem elastyczności i możliwości szybkiej reakcji na awarie i przestoje maszyn
3.Kierowanie pracą warsztatów (elektrycznego, automatyki i energetyki) oraz magazynu technicznego
4.Przygotowywanie rocznych planów remontów w oparciu o analizę sprawności technicznej maszyn, urządzeń, instalacji oraz budynków należących do firmy; odpowiedzialność za prowadzenie inwestycji i remontów; nadzór nad wykonawcami prac remontowych
5.Konserwacje wszystkich elementów, które nie podlegają poszczególnym warsztatom, działom administracyjnym lub technicznym (budynki, sieci energetyczne itp.)
6.Tworzenie budżetu działu, kontrolowanie kosztów utrzymania parku maszynowego, rozliczanie realizacji inwestycjiWspółpracuje z działem produkcji, szefem projektu, działem zakupów:
- konsultacje projektów nowych uruchomień, procesów technologicznych i prac inwestycyjnych,
- planowanie zakupów części zamiennych i potrzebnych materiałów, dążenie do optymalizacji zamówień
7.Nadzorowanie podnoszenia kwalifikacji zawodowych podległego personelu poprzez dobór odpowiednich szkoleń w zakresie sprawnego usuwania awarii i okresowej konserwacji maszyn i urządzeń

Wymagania:
OFERUJEMY
- dobre warunki zatrudnienia
- możliwość finansowania szkoleń specjalistycznych