Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:
- realizacje projektów opakowań wg. wymagań określonych przez klienta,
- opracowywanie projektów opakowań wg. indywidualnych potrzeb klientów, np. produkt, który trzeba zapakować,
- obsługę plotera,
- współprace z działem produkcji w zakresie wdrożenia projektu opakowania do produkcji,

Wymagania:
- otwartość na nowe doświadczenia i potrzeby rynku,
- zmysł konstruktora i umiejętność przekucia pomysłu w projekt produktu,
- twórcze podejście do realizowanych zadań, umiejętność zadawania pytań i wsłuchiwania się w oczekiwania klienta,
- sprawne operowanie w programach typu CAD (docelowo Artios CAD) i Corel,
- biegła znajomość angielskiego mile widziana,
- silna motywacja do pracy i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,
- dobra organizacja pracy własnej (praca w biurze i na hali produkcyjnej),
- odpowiedzialność za powierzone zadania,

Oferujemy:
- miły zespół współpracowników,
- dobre warunki pracy i płacy,