Opis stanowiska:
Przyjmowanie i realizacja zamówień na produkty MOSCA.
Przyjmowanie dostaw, przygotowanie przesyłek oraz organizacja transportu.
Wykonywanie zadań zgodnie z dokumentacją i wytycznymi bezpośredniego przełożonego.
Wystawianie dokumentów magazynowych.

Wymagania:
Minimum 1 rok doświadczenia w pracy o podobnym profilu.
Uprawnienia UDT do obsługi wózków podnośnikowych.
Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office.
Staranność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.
Pozytywne nastawienie do wykonywanej pracy.
Znajomość programu Symfonia Handel będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
Pracę w międzynarodowym koncernie o stabilnej pozycji rynkowej.
Umowę o pracę oferowaną bezpośrednio przez pracodawcę.
Work – Life balance: praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.
Praca w przyjaznym zespole, dzielącym się wiedzą.
Bardzo dobre warunki pracy (odzież robocza).
Kontakt z językiem obcym.
Prywatna opieka medyczna (LUX MED).
Lokalizacja biura: Warszawa, Płowiecka 105/107 (WAWER).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem: https://bit.ly/3DHBRWp
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.