Opis stanowiska:
Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:
- obsługa maszyn drukujących Heidelberg XL-107, XL-108,
- nadzór nad jakością odbitek nakładowych,
- realizacja okresowych konserwacji maszyn drukujących,
- raportowanie realizowanych operacji oraz kontroli jakości,
- zapewnienie efektywnej pracy obsługiwanych maszyn.

Wymagania:
- min. rok doświadczenia na stanowisku drukarza offsetowego,
- praktyczna znajomość technologii druku UV i konwencjonalnego,
- wykształcenie poligraficzne lub techniczne,
- doświadczenie w druku wysoko uszlachetnionych opakowań,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym,
- umiejętność pracy w zespole,
- dyspozycyjność, punktualność, odpowiedzialność,
- dobra organizacja pracy,
- zaangażowanie i chęć podejmowania nowych wyzwań.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- pracę na najnowocześniejszych maszynach drukujących,
- wynagrodzenie podstawowe godzinowe oraz premia zależna od wyników pracy,
- dodatkowe ubezpieczenie medyczne zapewnione w umowie,
- dodatkowe benefity: karnet na zajęcia sportowe,
- przyjazną atmosferę i bardzo dobre warunki pracy.