Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
kreowanie strategii rozwoju produktów w oparciu o posiadaną wiedzę o rynku, trendach i konkurencji,
planowanie i koordynowanie rozwoju produktów, identyfikowanie potrzeb klientów oraz monitorowanie zmian w trendach rynkowych,
wspieranie aktywności Menedżerów Sprzedaży w nadzorowanej branży,
pozyskiwanie i profesjonalna obsługa własnych kluczowych klientów,
doradztwo techniczne w zakresie sprzedaży nadzorowanych produktów,

Wymagania:
wykształcenie wyższe,
doświadczenie w sprzedaży (min. 3 letnie) – sektor przemysłu spożywczego (opakowania),
znajomość dwóch języków obcych (w tym dobra znajomość języka angielskiego),
umiejętność pracy z zespołem,
nastawienie na realizację celu oraz budowanie długofalowych relacji z klientami,
zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,
chęć do ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
myślenie strategicznego i elastyczności w działaniu,
umiejętność organizacji pracy własnej,
prawo jazdy kat. B i dyspozycyjność do pracy w terenie i wyjazdów służbowych,
dobra znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office).

Oferujemy:
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
szkolenia wewnętrzne,
możliwość podnoszenia kwalifikacji,
stabilizację zawodową w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji,
narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód).