Opis stanowiska:
Główne zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku:
Realizacja planu produkcji w zakresie procesu druku zgodnie z obowiązującymi normami czasu pracy, wydajności i jakości pracy.
Obsługa nowoczesnych maszyn offsetowych wraz z urządzeniami do kontroli druku.
Poszukiwanie rozwiązań zwiększających optymalizację pracy poprzez pełne wykorzystanie możliwości produkcyjnych.

Wymagania:
Od kandydatów oczekujemy:
Minimum 6- miesięcznego doświadczenia jako samodzielny drukarz offsetowy.
Chęci do nauki i rozwoju zawodowego.
Motywacji do pracy.
Kreatywności oraz przejawiania inicjatywy w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań w zakresie procesu produkcji opakowań kartonowych.
Nastawienia na realizację wytyczonych celów indywidualnych i grupowych.
Wykształcenia minimum średniego.

Oferujemy:
Oferujemy:
Perspektywę dalszej nauki zawodu i docelowo stanowisko Operatora Maszyn Offsetowych.
Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach branżowych oraz realizację ambitnych zadań i projektów w zakresie druku offsetowego.
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie posiadającej bardzo nowoczesny park maszynowy.
Atrakcyjne wynagrodzenie po ukończeniu kursu zawodowego.
Stabilne zatrudnienie i bogaty pakiet socjalny.