Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- efektywne przygotowanie prac projektowych pod wskazaną technikę druku,,
- utrzymanie ciągłości produkcyjnej opakowań,
- zarządzanie przepływem materiałów elektronicznych dla marek należących do Grupy Maspex.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne,
- znajomość technik drukarskich oraz zależności projektowych,
- doświadczenia w przygotowywaniu prac projektowych do druku,
- doświadczenie w pracy z opakowaniami,
- dobra znajomość oprogramowania graficznego z pakietu Adobe i MS Office,
- umiejętność współpracy, budowania relacji i asertywnego komunikowania się,
- kreatywność w myśleniu i działaniu,
- otwartość i samodzielność w pracy,
- dobra znajomość języka angielskiego,
- prawo jazdy kat. B,
- mile widziana wiedza typograficzna, świadomość kompozycji, budowy koloru, kontrastu.

Oferujemy:
- w pełni wyposażone, indywidualne stanowisko pracy,
- pracę z ciekawymi projektami,
- możliwość indywidualnego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
- przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.