Opis stanowiska:
- przygotowanie i ustawienie maszyn zgodnie ze specyfiką zleceń produkcyjnych,
- obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
- wykonywanie zadań produkcyjnych zgodnie z nałożonym planem produkcyjnym wg obowiązujących procedur,
- osiąganie bardzo dobrych wyników jakościowych i ilościowych wytwarzanego wyrobu,
- kontrola zgodności wyprodukowanych wyrobów z wymaganiami określonymi w dokumentach produkcyjnych,
- codzienny nadzór nad stanem technicznym maszyn i urządzeń znajdujących się na linii,
- prawidłowe wypełnianie i prowadzenie dokumentacji dotyczącej realizowanych zadań.

Wymagania:
- doświadczenie przy obsłudze maszyn,
- wykształcenie średnie preferowane techniczne,
- umiejętności organizacyjne,
- obsługa komputera,
- dobra znajomość zagadnień technicznych,
- dokładność, rzetelność, uczciwość,
- gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- długoterminową współpracę,
- rozwój kwalifikacji.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: barbara.kuzera@wernerkenkel.com.pl z dopiskiem „Operator maszyn przetwórczych”.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.