Opis stanowiska:
Praca przy maszynach do produkcji opakowań tekturowych m.in. do produkcji żywości. Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
- przygotowanie maszyn do produkcji i ich obsługa,
- rozwiązywanie drobnych problemów technicznych.

Kontakt:
Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim lub angielskim na jeden z poniższych adresów. W temacie e-maila należy wpisać nazwę stanowiska i nazwę kraju, w którym podjęte ma być zatrudnienie.

zachodniopomorskie, wielkopolskie, lubuskie: elwira.sowa@adecco.com

pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie: justyna.rybacka@adecco.com

mazowieckie, lubelskie, świętokrzyskie: agata.golab@adecco.com

dolnośląskie, opolskie, łódzkie: barbara.stasiak@adecco.com

małopolskie, śląskie, podkarpackie: katarzyna.suchon@adecco.com

Wymagania:
- min. 2-3 lata świeżego, udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku,
- doświadczenie w branży, z maszynami BOBST, HEIDELBERG IBERICA - warunek konieczny,
- dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
- stawkę: 13 € brutto / 1h (plus dodatek zmianowy 6%, dodatek wakacyjny i premia roczna),
- bony żywnościowe w kwocie około 25-30 € miesięcznie,
- pracę w systemie 2 lub 3 zmianowym
- możliwość długoterminowej współpracy