Opis stanowiska:
- Prowadzeniem sklepu internetowego (dodawanie produktów, tworzenie opisów produktowych, analiza i kontrola cen oraz stanów magazynowych).

- Sprzedażą produktów na portalach marketplace np. Allegro (obsługa klienta, przygotowywanie opisów aukcji, rozpatrywanie reklamacji, dbanie o jakość sprzedaży).

- Uzupełnieniem wizytówek na wszelkich portalach (Google, Panorama Firm ect.), uaktualnianie danych, dodawanie zdjęć, odpowiadanie na opinie itp.

- Obsługą klienta (doradztwo telefoniczne, kontakt mailowy).

- Działaniami w social mediach (publikacje, grafika, kampanie ADS, współpraca z influencerami i blogerami).

- Realizacją wyznaczonych planów sprzedażowych.

- Kontrolą wysyłanych przesyłek (analiza cen, kontrola, kontakt z firmami kurierskimi).

- Przygotowywaniem kampanii reklamowych w sieci i offline (tworzenie materiałów: ulotek, katalogów oraz materiałów promocyjnych, ofert dla handlowców)

- Współpracą z firmami zewnętrznymi (negocjacje cen, warunków, itp.)

- Tworzeniem i aktualizacją materiałów reklamowych oraz prezentacji firmowych (współpraca z pozostałymi działami przy tworzeniu i organizacji nowych przedsięwzięć).

Wymagania:
Jesteś idealnym kandydatem jeśli:

- Masz minimum półroczne doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku.

- Posiadasz praktyczną znajomość narzędzi marketingowych i nowoczesnych kanałów komunikacji pod kątem promocji marki i produktów.

- Potrafisz tworzyć i edytować materiały w Canvie, Gimpie lub innym programie graficznym.

- Jesteś osobą kreatywną i myślisz nieszablonowo.

- Jesteś samodzielną osobą i bardzo dobrze organizujesz swoją pracę.

Oferujemy:
- Stabilną pracę stacjonarną w siedzibie firmy (brak możliwości pracy zdalnej lub hybrydowej).

- Ciekawą pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji (szkolenia).

- Miłą atmosferę i pracę w przyjaznym zespole.

Rozmowy rekrutacyjne będą odbywały się w siedzibie firmy Green Pack w Wierzchowisku. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.