Opis stanowiska:
Do podstawowych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należała:
- obsługa magazynu,
- przeprowadzanie inwentaryzacji ciągłej w magazynie,
- koordynacja zadań związanych z inwentaryzacją roczną,
- wydawanie części na produkcję i wysyłkę,
- kontrolowanie i wyjaśnianie różnic magazynowych,
- obsługa i konserwacja wózków, prowadzenie książki pojazdu,
- rozładunek i załadunek samochodów,
- odbiór przesyłek kurierskich,
- sprawdzanie kompletności dostaw i wysyłki,
- rejestrowanie i administrowanie przepływów materiałowych w SAP,
- wywożenie części do magazynu,
- kontrola nad obiegiem dokumentów,
- zaopatrzenie produkcji w części,
- gospodarka pustymi opakowaniami.

Wymagania:
- wykształcenie średnie techniczne,
- aktualne uprawnienia do obsługi wózków unoszących, podnośnikowych, ciągnionych, specjalnych (systemowych),
- znajomość SAP (modułu logistycznego) - mile widziana,
- znajomość systemu KANBAN,
- znajomość dokumentacji handlowej i transportowej,
- bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności MS Excel),
- uprawnienia na wózki widłowe, także systemowe oraz doświadczenie w ich obsłudze,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- znajomość języka angielskiego - mile widziana,
- umiejętność organizacji pracy, skrupulatność, komunikatywność, samodzielność w działaniu.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie,
- umowę o pracę,
- pakiet medyczny,
- ubezpieczenie NW,
- szeroki pakiet szkoleń.