Opis stanowiska:
Opis stanowiska pracy
Kontakty z firmami produkcyjnymi z branży przemysłowej. Praca w terenie (wyjazdy do klientów 2-3 dniowe, prezentacje teren Polska Wschodnia: województwa małopolskie, podkarpackie, lubelskie, świętokrzyskie, cześć łódzkiego i część mazowieckiego do warszawy) oraz praca w miejscu w miejscu zamieszkania - rozmowy handlowe, poszukiwanie odbiorców, przygotowywanie i wysyłanie ofert, raportowanie

Wymagania:
- doświadczenie na stanowisku handlowca w branży B2B minimum 2 lata
- wykształcenie min. średnie
- zamieszkanie: województwo śląskie, małopolskie, podkarpackie, lubelskie, świętokrzyskie, mazowieckie
- niekaranej, dyspozycyjnej
- prawo jazdy kat. B

Wymagania:
Oferujemy:
- niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon komórkowy, samochód służbowy)
- miła atmosferę pracy w małej dynamicznie rozwijającej się firmie
- szkolenie wstępne
- możliwość rozwoju

Życiorys musi zawierać zdjęcie oraz oczekiwane wynagrodzenie miesięczne.
Prosimy o wysyłanie CV wyłącznie na adres: rekrutacja991@wp.pl