Opis stanowiska:
Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy związanej z branżą opakowań, poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

Obowiązki:
• Pozyskiwanie nowych klientów na terenie całej Polski;
• Prowadzenie negocjacji handlowych;
• Utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych;
• Realizacja planów sprzedaży;
• Raportowanie o efektach pracy.

Wymagania:
• Doświadczenie w sprzedaży opakowań kartonowych i kaszerowanych (warunek konieczny);
• Prawo jazdy kat. B;
• Dyspozycyjność;
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
• Samodzielność w pracy, umiejętność organizacji pracy, samodyscyplina;
• Wysoka motywacja oraz nastawienie na rozwój i osiągnięcie wyznaczonych celów.

Pracodawca oferuje:
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz prowizję;
• Umowę o pracę lub B2B;
• Laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy;
• Możliwość pracy w trybie Home Office;
• Zwrot kosztów delegacji.