Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiadać będzie za:
- Realizacja polityki sprzedażowej na podległym terenie: częściowo Śląska, Opolskiego i Dolnego Śląska,
- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w segmencie B2B oraz obsługa Klientów już istniejących,
- Przygotowywanie ofert handlowych oraz próbek produktów pod kątem konkretnego Klienta,
- Realizacja założonego planu sprzedaży,
- Kontrola spływu należności od Klientów,
- Negocjowanie warunków współpracy z Klientami, ustalanie warunków sprzedaży,
- Aktywne budowanie wizerunku i rozpoznawalności marki firmy,
- Analizę rynku i monitorowanie działań konkurencji.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe,
- Doświadczenie w dziale handlowym,
- Dodatkowym atutem będzie znajomość branży poligraficznej,
- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w sytuacjach biznesowych,
- Znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych,
- Umiejętność lub predyspozycje do pracy w wysoko konkurencyjnym otoczeniu rynkowym,
- Determinacja i skuteczność w osiąganiu wyznaczonych celów,
- Zdecydowanie, samodzielność oraz dynamizm w działaniu,
- Wysoka motywacja oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę,
- Czynne prawo jazdy kat. B.,
- Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych na podległym terenie.

Oferujemy:
- Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,
- Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i motywujący system premiowy,
- Wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
- Dużą samodzielność w działaniu,
- Możliwość rozwijania swojego warsztatu handlowego.