Opis stanowiska:
podążanie za strategią sprzedażową i cenową firmy,
zależy nam abyś stale poszerzał bazę o nowych klientów,
powierzymy Ci ważne zadania związane z doradztwem handlowym
udział w cyklu szkoleń w celu poszerzania wiedzy niezbędnej w doradztwie.

Wymagania:
zależy nam na Twojej determinacji w dążeniu do osiągnięcia celu, umiejętności samodzielnego efektywnego planowania pracy, oraz motywacji do podnoszenia własnych kwalifikacji,
nie pracujesz u nas – budujesz relacje, dlatego istotne jest dla nas abyś czuł się swobodnie
w kontaktach zarówno z klientami jak i z pracownikami,
cenimy elastyczność i otwartość oraz pozytywne nastawienia do ludzi,
w pracy mobilnej niezbędne jest abyś posiadał prawo jazdy kat. B.,
dodatkowym atutem będzie wykształcenie wyższe jak i praktyczna wiedza związana ze sprzedażą produktów kartonowych

Oferujemy:
proponujemy stałe wynagrodzenie plus premię uzależnioną od celów jakie sam sobie wyznaczasz,
gwarantujemy miłą atmosferę oraz ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
zapewniamy narzędzia do pracy - samochód, telefon służbowy,laptop.