Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- pozyskiwanie klientów w sektorze B2B,
- przygotowanie oferty handlowej,
- prowadzenie negocjacji i podpisywanie umów handlowych,
- opieka nad dedykowanymi projektami sprzedażowymi,
- identyfikacja nowych możliwości na rynku do sprzedaży,
- monitorowanie potrzeb klientów
- raportowanie wyników sprzedaży.

Wymagania:
- zaangażowanie, zorientowanie na efekty i motywację zadaniową,
- inicjatywy w działaniu,
- umiejętności analityczne,
- umiejętności patrzenia na pracę z perspektywy korzyści dla klienta,
- umiejętności negocjacyjne,
- łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych,
- mile widziane zainteresowanie ochroną środowiska.

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- motywujący system premiowy, powiązany z efektami pracy,
- stałe podnoszenie kwalifikacji,
- uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych (produktowych, sprzedażowych, dotyczących przepisów prawa),
- niezbędne narzędzia pracy,
- świeże polskie jabłka cały tydzień,
- pracę tylko w dni robocze.