Opis stanowiska:
MIĘDZYNARODOWA FIRMA DYSTRYBUCYJNA POSZUKUJE ODPOWIEDNIEGO KANDYDATA DO PRACY NA TERENIE WOJEWÓDZTW: POMORSKIEGO I KUJAWSKO-POMORSKIEGO

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za obsługę klientów biznesowych - producentów reklam i drukarni wielkoformatowych (w zakresie materiałów bannerowych, folii i laminatów, tworzyw sztucznych, papierów LFP)

Wymagania:
OCZEKUJEMY:
kandydatów ze znajomością lokalnego rynku firm zajmujących się produkcją reklamową, zdobyte w firmie handlowej, która taką firmę zaopatruje

lub

kandydatów posiadających znajomość produktów Viscom i technologii ich przetwórstwa uzyskane w firmie wytwarzającej produkcję reklamową w dziale przygotowania produkcji lub produkcji (technologów, drukarzy, operatorów przetwórstwa z doświadczeniem z drukarni wielkoformatowych - solwentowych, UV; producentów siatek wielkoformatowych, reklam m.in. świetlnych, dużych wytłoczek, POS, sitodruku, gięcia reklam, przetwórstwa tworzyw sztucznych itp.)

Kandydat powinien zamieszkiwać na terenie woj. pomorskiego

POSZUKUJEMY wyłącznie osób uczciwych, wiarygodnych, rzetelnych i elastycznych, posiadających przyjazną osobowość, zainteresowanych budowaniem wartości dodanej podczas wielu lat pracy dla firmy

OFERUJEMY pracę etatową o dużym zakresie samodzielnośći i kompetencji, zawierającą elementy doradztwa technicznego (w zakresie doboru i przetwórstwa oferowanych produktów), wynagrodzenie stałe i premiowo-prowizyjne, samochód służbowy do użytku prywatnego, ubezpieczenie medyczne