Opis stanowiska:
Firma z branży opakowaniowej poszukuje Kandydatów na stanowisko przedstawiciela handlowego na południowy region województwa wielkopolskiego oraz łódzkiego. osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- zapewnienie profesjonalnej sprzedaży rozwiązań firmy,
- planowanie działań sprzedażowych,
- przygotowywanie ofert,
- prowadzenie negocjacji,
- przygotowywanie raportów,
- kontakt z obecnymi Klientami,
- identyfikację potrzeb Klientów,
- aktywnie pozyskiwanie nowych.

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie (poligraficzne - mile widziane),
- doświadczenie w sprzedaży, (znajomość branży opakowań - dodatkowy atut),
- znajomość języka angielskiego oraz francuskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację - warunek konieczny,
- wysokorozwinięte umiejętności organizowania pracy,
- komunikatywność, otwartość, zorientowanie na realizację stawionych celów,
- gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

Oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o bardzo dobrej pozycji rynkowej,
- szkolenia w Polsce oraz za granicą,
- wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,
- samochód służbowy,
- narzędzia potrzebne do realizacji powierzonych zadań.