Opis stanowiska:
Nadzór nad przepływem towarów i dokumentacji magazynowej,
Korygowanie stanów magazynowych w systemie,
Koordynowanie funkcjonowania magazynu z pracą pozostałych działów: produkcji (zaopatrzenie linii produkcyjnych wg zapotrzebowania), logistyki (przyjęcia towaru oraz bieżąca kontrola stanów magazynowych) i obsługi klienta (kompletacja oraz wysyłka części zamiennych i wyrobów gotowych),
Organizowanie i koordynowanie pracy magazynierów,
Odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie sprzętu i wyposażenia magazynu (UDT, BHP, serwis),
Zamawianie materiałów pomocniczych i wyposażenia, tj. palety, gazy techniczne, opakowania, narzędzia, regały, wózki widłowe itp..

Wymagania:
Wykształcenie minimum średnie,
Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe,
Doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku - min. 2 lata – warunek konieczny,
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
Znajomość obsługi pakietu MS Office,
Czynne prawo jazdy kat. B,
Dobra organizacja pracy własnej,
Umiejętność analizy sytuacji, podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
Wysoka komunikatywność,
Doświadczenie w pracy z systemem ERP będzie dodatkowym atutem,
Znajomość WMS - mile widziana.

Oferujemy:
Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę,
Możliwość awansu i rozwoju zawodowego,
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
Miłą atmosferę pracy.