Opis stanowiska:
W imieniu naszego klienta, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko Customer Service Specialist (z językiem angielskim oraz niemieckim).

Do zadać osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
- wykorzystywanie umiejętności językowych każdego dnia,
- przyjmowanie i nadzorowanie zamówień, obsługa klientów (polskich i zagranicznych),
- przygotowywanie kalkulacji i ofert,
- wspomaganie sprzedawców w Polsce i za granicą,
- prowadzenie korespondencji i utrzymywanie kontaktu z klientami,
- monitorowanie i informowanie Klienta o zmianach w stanie realizacji zamówień,
- inicjowanie i koordynowanie działań w obszarze PR zewnętrznego i marketingu.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe,
- doświadczenie w pracy z klientami,
- wysokorozwinięte umiejętności organizowania pracy,
- komunikatywność i otwartość,
- znajomość języka angielskiego i niemieckiego na poziomie bardzo dobrym - warunek konieczny!

Oferujemy:
- możliwość rozwoju w nowoczesnej, dynamicznie się rozwijającej, międzynarodowej firmie o bardzo dobrej pozycji rynkowej,
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.