Opis stanowiska:
ZADANIA:
• Gromadzenie, analizowanie i interpretowanie informacji związanych z opakowaniami
• Opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji dotyczącej opakowań w systemach
• Pomoc w projektach i działaniach skupiających się na unifikacji i normalizacji opakowań, a także poszukiwaniu możliwości redukcji kosztów
• Aktywny udział w procesie tworzenia opakowań jednostkowych, zbiorczych i do transportu, jak również implementacji urządzeń do ich obsługi
• Przygotowywanie i aktualizowanie niezbędnej dokumentacji, instrukcji i procedur operacyjnych
• Wsparcie w realizacji projektów na poziomie międzynarodowym

Wymagania:
WYMAGANIA:

• Wyższe wykształcenie w dziedzinie Inżynierii Materiałowej, Inżynierii Produkcji, Technologii Żywności, Towaroznawstwa lub pokrewnych dziedzin
• Ok. 2 lata doświadczenia zawodowego w analogicznej roli, doświadczenie związane z opakowaniami, technologią, jakością lub w działach zajmujących się rozwojem produktu
• Praktyczna znajomość i doświadczenie w obszarze materiałów opakowaniowych, technologii druku, procesów i metod produkcyjnych
• Umiejętność komunikacji w języku angielskim – B2
• Biegłość w obsłudze pakietu Microsoft Office, szczególnie Excel; dodatkowym atutem będzie znajomość systemu SAP lub podobnych
• Prawo jazdy kategorii B
• Zdolność analitycznego myślenia i formułowania wniosków
• Inicjatywa i umiejętność samodzielnej pracy, proaktywność

Oferujemy:
OFERUJEMY:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Dofinansowanie dojazdów do firmy – powyżej 25km
• Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, MyBenefit, MultiSport, paczki i bony na Święta)
• Dofinansowanie do nauki języka angielskiego
• Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach oraz szkoleniach