Opis stanowiska:
przygotowywanie i opracowywanie nowych opakowań oraz niezbędnej dokumentacji obowiązującej w firmie
czynny udział we wdrażaniu opakowań do produkcji i czuwanie nad ich realizacją
optymalizacja procesów wytwarzania i strat produkcyjnych
praca nad wdrożeniami produkcyjnymi nowego asortymentu i technologii
sprawdzanie i zatwierdzanie technicznej strony opakowań
analizowanie i raportowanie spraw dotyczące realizacji zadań
zlecanie usługi druku opakowań
dbałość o dobro firmy i efektywne zarządzanie procesem usługi druku poprzez minimalizowanie ilości odpadów produkcyjnych

Wymagania:
znajomość poligrafii, rynku opakowań
doświadczenie w branży tektury falistej lub w druku offsetowym
wykształcenie min. średnie techniczne
bardzo dobra obsługa komputera, pakietu Office
łatwość w nawiązywaniu kontaktów, energia w działaniu oraz wysoki poziom dbałości o szczegóły
dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu
odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:
przyjazną pracę w młodym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od osiąganych wyników