Opis stanowiska:
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
- opieka nad aktywnymi Klientami firmy,
- aktywne wyszukiwanie nowych Klientów (internet, telefon, mail),
- sprzedaż produktów firmy: opakowania, displaye POS i POP, palety tekturowe itp.,
- realizacja planów sprzedażowych,
- bezpośrednie spotkania z potencjalnym Klientem i prezentacja produktów firmy,
- przygotowywanie ofert oraz wycen na podstawie cenników, a także prezentacji na potrzeby potencjalnego Klienta,
- tworzenie raportów oraz podsumowań efektów swojej pracy.

Wymagania:
- min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym,
- doświadczenie branżowe - dodatkowy atut,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego (częsty kontakt z klientem anglojęzycznym),
- motywacja do działań handlowych,
- umiejętność skutecznej komunikacji,
- otwartość w kontaktach z innymi,
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji z branży opakowań,
- dużą samodzielność w działaniu,
- satysfakcjonujące wynagrodzenie oraz system premiowy,
- szkolenia z zakresu skutecznej sprzedaży,
- niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop.