Opis stanowiska:
- Prowadzenie rozmów handlowych,
- Utrzymywanie stałych kontaktów z kluczowymi dostawcami,
- Negocjowanie umów i warunków współpracy z producentami oraz dostawcami,
- Zarządzanie kategorią asortymentową,
- Odpowiedzialność za realizację budżetu,
- Badanie rynku w określonej kategorii produktów,
- Kompleksowe zarządzanie bazą dostawców oraz jej rozwój,
- Ścisłą współpracę z centralą firmy w Grecji.

Wymagania:
- Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Specjalisty ds. zakupów lub pokrewnym
w firmie z branży FMCG lub opakowań,
- Doświadczenie w realizacji samodzielnych projektów zakupowych,
- Wykształcenie wyższe,
- Umiejętności negocjacyjne,
- Umiejętność podejmowania decyzji,
- Samodzielność,
- Wysokie zdolności interpersonalne,
- Umiejętność pracy pod presją czasu,
- Biegła znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
- Samodzielne stanowisko z możliwościami rozwoju zawodowego,
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
- Przyjazną atmosferę pracy.