Opis stanowiska:
TELIT Management jest jednym z liderów usług w zakresie telekomunikacji, informatyki i nowoczesnych technologii. Prowadzimy projekty doradcze, wdrożeniowe oraz utrzymaniowe w Polsce i za granicą, zarówno w obszarach infrastruktury / sieci (hardware), jak i oprogramowania (software).

Nasi specjaliści i inżynierowie biorą udział w projektach realizowanych dla międzynarodowych Klientów korporacyjnych.

Ze względu na zróżnicowanie projektów zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i sektorowym, współpracujemy ze specjalistami o różnej skali doświadczenia.

W związku ze stale rosnącym portfolio projektów, na bieżąco prowadzimy procesy rekrutacyjne. W celu jak najlepszego dopasowania kompetencji aplikujących kandydatów do prowadzonych przez nas projektów, wprowadziliśmy system zarządzania informacjami na temat naszych specjalistów oraz kandydatów.

Obecnie, w imieniu naszego Klienta, którym jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży FMCG poszukujemy osoby na stanowisko

Inżyniera ds. optymalizacji opakowań

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- Optymalizację opakowań,
- Wykonywanie testów walidacyjnych nowych opakowań na linii produkcyjnej,
- Zarządzanie projektami związanymi z TPM,
- Udział w procesie pierwszej produkcji wyrobów gotowych

Wymagania:
Nasz Klient oczekuje:

- Wykształcenie wyższe techniczne
- Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w firmie produkującej opakowania z tworzyw sztucznych (lub adekwatne doświadczenie po stronie producenta wyrobu końcowego)
- Umiejętność zarządzania projektami
- Umiejętność nawiązywania relacji z pracownikami na różnych poziomach organizacji
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Współpraca z naszym Klientem jest gwarancją:

-Możliwości rozwoju zawodowego
-Ciągłego podnoszenia kwalifikacji
-Stabilnego zatrudnienia (umowa o pracę, opieka medyczna, pakiet socjalny)

W zgłoszeniu prosimy o umieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Bardzo dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Jednocześnie pozostawiamy sobie możliwość skontaktowania się z wybranymi osobami.