Opis stanowiska:
Międzynarodowy producent składanych opakowań kartonowych w Łodzi. poszukuje kandydata na stanowisko: Technical Project Manager.
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
-prowadzenie i zarządzanie projektami w obszarze produkcji składanych opakowań kartonowych,
- organizowanie spotkań osób zaangażowanych w realizację projektu,
- zarządzanie przepływem informacji na linii Klient - fabryka,
- wspieranie obszaru komercyjnego w kwestii estymacji kosztów realizacji projektu,
- monitorowanie przebiegu projektu,
- inicjowanie działań optymalizacyjnych.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na stanowisku Project lub Product Managera względnie samodzielnego Project lub Product Engineer w firmie, która zajmuje się produkcją składanych opakowań kartonowych,
- doświadczenie w pracy w środowisku korporacyjnym i międzynarodowym,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- ugruntowana wiedza na temat projektowania i produkcji składanych opakowań kartonowych.,
- sukcesy w obszarze inicjowania optymalizacji procesu produkcji opakowań.

Oferujemy:
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie prześlij nam swoje aktualne cv w języku angielskim.