Opis stanowiska:
• instalacja, bieżąca konserwacja oraz usuwanie awarii maszyn i urządzeń w zakresie mechaniki i automatyki
• przeprowadzanie przeglądów technicznych maszyn
• współpraca techniczna z zakładem produkcyjnym w Niemczech
• praca w terenie

Wymagania:
• wykształcenie min. średnie techniczne (elektrotechnika, elektromechanika, automatyka)
• min. 3 lata doświadczenia w zakresie napraw maszyn przemysłowych w dziale serwisu technicznego lub utrzymania ruchu
• umiejętność posługiwania się schematami elektrycznymi oraz rysunkami technicznymi
• uprawnienia SEP do 1 kV
• znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie dobrym
• obsługa komputera i pakietu Office
• czynne prawo jazdy kat. B
• gotowość do podróży służbowych
• wysoka kultura osobista
• umiejętność pracy w zespole
• dobra organizacja pracy
• punktualność

Oferujemy:
• pracę z produktem należącym do ścisłej czołówki w swej branży
• stałe zatrudnienie na umowę o pracę
• samochód służbowy, telefon komórkowy oraz inne nowoczesne narzędzia pracy
• szkolenia w kraju i za granicą
• atrakcyjne wynagrodzenie

Dokumenty aplikacyjne (życiorys ze zdjęciem, list motywacyjny, świadectwa ukończenia szkół i kursów, potwierdzenie kwalifikacji, mile widziane referencje) prosimy przesyłać na adres kadry@mosca.com

Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.
Prosimy o dopisanie klauzuli zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych:
”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).”
Prosimy o podanie nazwy stanowiska i miejscowości w temacie wiadomości.