Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzię za:
- serwis i naprawę drukarek etykiet,
- techniczną obsługę telefoniczną i e-mailową klientów firmy,
- przygotowanie dokumentacji technicznej,
- przygotowanie wycen napraw serwisowych,
- udział w pracach montażowych przy budowie systemów etykietujących.

Wymagania:
- wykształcenie: mechaniczne, automatyczne, elektroniczne, prefereowany student studiów zaocznych,
- umiejętność posługiwania się schematami elektrycznymi,
- kwalifikacje elektryczne - mile widziane,
- znajomość rysunku technicznego i schematów elektrycznych,
- znajomość j. angielskiego w zakresie specyfikacji technicznych,
- umiejętność programowania - mile widziana C++,
- prawo jazdy kat B. - mile widziane.

Oferujemy:
- po dwutygodniowym okresie praktyki oferujemy umowę zlecenie na ok. 3 m-ce, a następnie umowę o pracę,
- możliwość rozwoju,
- udział w szkoleniach specjalistycznych, elektronicznych,
- pracę jednozmianową w biurze formy od poniedziałku do piątku,
- zaplecze socjalne,
- liczba wakatów - 2