Opis stanowiska:
Do osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
- wsparcie działu marketingu w bieżących projektach,
- przygotowywanie analiz na podstawie danych dotyczących sprzedaży,
- przygotowywanie raportów, zestawień,
- zamawianie wizytówek i materiałów reklamowych.

Wymagania:
Poszukujemy absolwenta/ki lub studenta/ki 4-5 roku (zarządzanie, ekonomia, kierunki pokrewne) posiadających:
- dobrą znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel),
- wcześniejsze doświadczenie związane z marketingiem (mile widziane),
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- umiejętność pracy w zespole,
- mile widziane osoby z okolic Murowanej Gośliny.

Oferujemy:
- zatrudnienie w dużej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
- zatrudnienie na okres 2-3 msc-y z możliwością podjęcia dłuższej współpracy,
- pracę w pełnym wymiarze godzin,
- możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego,
- udział w ciekawych projektach, w rozwoju firmy,
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość zapewnienia dojazdu z Poznania.
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.