Gość: fach-pak
2019-10-07 11:15
Pojemniki izolowane PE
Izolacja PE - Trwałość i jeszcze większa wytrzymałość!


Paletopojemniki z izolacją PE uważane są na rynku za jedne z najmocniejszych w swoim rodzaju. Znajdują zastosowanie w przypadku gdy od pojemników wymaga się wytrzymałości i sporej nośności przy ciężkich ładunkach i rozłożonych w czasie obciążeniach.

Pojemniki izolowane FACH-PAK z izolacją w formie spienionego polietylenu (PE) to monolityczne, trójwarstwowe pojemniki uznawane za najmocniejsze plastikowe skrzyniopalety dostępne na rynku. PE odnosi się do polietylenowej gęstej piany pomiędzy ściany pojemników. Zastosowanie tej izolacji nie tylko izoluje, ale także dodatkowo wzmacnia pojemnik wydłużając jego żywotność oraz odporność na uderzenia. Użycie wewnątrz specjalistycznej piany PE zapobiega absorbowaniu przewożonej cieczy, która może się dostać poprzez mikropęknięcia, zapewniając higienę i bezpieczeństwo transportowanych produktów. Zapobiega to deformacji pojemnika i zwiększaniu jego masy własnej poprzez absorbcję wody. Kolejnym atutem związanym z izolacją PE jest możliwość łatwej naprawy pojemników.

Monolityczna trójścienna konstrukcja pojemnika zapewnia trwałość pojemnika i eliminuje konieczność ciągłych napraw oraz wymiany na nowe. Monolityczna gładka budowa pojemnika znacznie ułatwia jego czyszczenie oraz zapewnia należne utrzymanie higieny. Pojemniki izolowane PE od FACH-PAK zostały zaprojektowane tak, aby spełniać najtrudniejsze wymagania każdego środowiska i są szeroko stosowane zarówno w przemyśle spożywczym jak i recyklingu. W sposób szczególny pracują z powodzeniem w przetwórstwie rybnym, mięsnym oraz drobiarskim. Ich zalety docienają także firmy zajmujące się transportem odpadów oraz produktów ubocznych typu Kat.3. Pojemniki PE skutecznie zastępują pojemniki ze stali nierdzewnej, które są ciężkie, głośne, trudne do naprawienia. Wszystkie pojemniki FACH-PAK są produkowane z materiałów dopuszczonych do bezpośredniego kontaktu z żywnością i spełniają surowe normy przechowywania i transportu żywności.Izolacja PE – mocniejszy nie będzie!

• niezwykle trwałe i wytrzymałe

• pojemniki wytrzymują nawet do kilku razy dłużej niż jednościenne standardowe skrzyniopalety plastikowe

• monolityczna bezszwowa konstrukcja ścian daje możliwość naprawy pojemników

• łatwe w czyszczeniu i utrzymaniu higieny

• niski poziom hałasu sprzyja atmosferze pracy

• przyjazne dla środowiska, nadają się do ponownego przetworzenia

Zdjęcia