Jednymi z pojemników, które powszechnie wykorzystuje się m.in. podczas transportu są pojemniki typu EURO, których szeroki wybór znaleźć można w Zakładach Artykułów Technicznych "Artech" Sp. z o.o.

TOP OFERTA: Pojemniki transportowe typu EURO

ZAT "Artech" to polski producent różnego rodzaju pojemników z tworzyw sztucznych. Firma oferuje pudełka o bogatej kolorystyce i różnych nośnościach (12-50 kg), pojemnościach (28-67 dm3), a także wymiarach.

 

TOP OFERTA: Pojemniki transportowe typu Euro

Skrzynie oferowane przez producenta, wykonane są z trwałych materiałów najwyższej jakości, takich jak polipropylen czy polietylen, zapewniających doskonałą wytrzymałość na ekstremalne temperatury.

Oprócz bogatego wyboru wymiarów pojemników oraz kolorów - na zamówienie wykonywane są także personalizowane nadruki na pojemnikach typu EURO. Klienci mają możliwość wyboru idealnych dla swoich potrzeb pojemników EURO. Na życzenie klienta standardowa paleta barw może zostać poszerzona o dodatkowe propozycje kolorystyczne.

Do pojemników zakupić można również pokrywy z tworzywa sztucznego oraz aluminium.

TOP OFERTA: Pojemniki transportowe typu Euro

W ofercie firmy ZAT "Artech" dostępne są również akcesoria, takie jak na przykład wózki EURO o nośności do 250 kilogramów.


TOP OFERTA: Pojemniki transportowe typu Euro


Wśród nowych produktów, które dołączyły do szerokiego asortymentu firmy wymienić należałoby pojemniki typu EURO 130-1, 130-6 oraz pokrywy 600x400 pasujące do wszystkich typów pojemników transportowych. Nowości te znalazły uznanie wśród stałych, jak i nowych klientów. Wprowadzenie nowych produktów możliwe było dzięki poszerzeniu zautomatyzowanego parku maszynowego, który jednocześnie przyczynia się przyspieszenia realizacji dużych zamówień.

 

Produkowane przez ZAT "Artech" skrzynie posiadają wszystkie niezbędne atesty Polskiego Związku Higieny na kontakt z produktami żywnościowymi. Dzięki temu, idealnie sprawdzą się przy transporcie mięsa, wyrobów piekarniczych, warzyw i owoców. 

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z firmą ZAT "Artech"! W przypadku większych zamówień - atrakcyjne ceny!

 

ZAT "Artech"

Zakłady Artykułów Technicznych "Artech" Sp. z o.o.
ul. Wersalska 54
91-212 Łódź

www.pojemnikiartech.pl


Źródło: ZAT "Artech"


Komentarze

  • super pojemniki

    Bardzo dobre pojemniki. Solidne i w dobrej cenie. Zakupiłem kilkadziesiąt sztuk i sprawują się super!
    Warto zakupić asortyment dodatkowy ponieważ ułatwia pracę:)