Żywiec Zdrój wprowadził do swojej szerokiej oferty 1-litrowe butelki dla wody niegazowanej oraz Mocnego Gazu, intensywnie gazowanej wersji wody źródlanej marki. Ze względu na swój wygodny kształt i pojemność jest to praktyczne rozwiązanie dla osób aktywnych, żyjących w biegu, które rozumieją potrzebę regularnego nawodnienia i orzeźwienia niezależnie od pory dnia i sytuacji. Produkty dostępne są w szerokiej dystrybucji od stycznia br.

zywiec zdroj 1l

Dawka nawodnienia, która zmieści się w torebce czy plecaku

Jednolitrowe butelki wody źródlanej Żywiec Zdrój  to wygodne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć ulubioną wodę zawsze przy sobie. Poręczny format bez problemu zmieści się w torebce czy plecaku, dzięki czemu każdy jeszcze lepiej będzie mógł zadbać o nawodnienie swojego organizmu i dostarczenie zrównoważonej kompozycji mineralnej. Konsumenci spragnieni orzeźwienia mogą sięgnąć po jednolitrowy, gazowany wariant wody – Żywiec Zdrój Mocny Gaz charakteryzujący się wysokim poziomem nagazowania.

Cieszymy się, że stale poszerzając naszą ofertę produktową, realnie odpowiadamy na potrzeby naszych konsumentów. 1-litrowe formaty to doskonały wybór dla osób, które dbają o prawidłowe nawodnienie organizmu w ciągu dnia. Poręczny kształt butelki pozwoli konsumentom zabrać ulubioną wodę ze sobą, wychodząc z domu. Co ważne, w Żywiec Zdrój jesteśmy od zawsze po stronie natury, dlatego wszystkie nasze butelki nadają się w 100% do recyklingu. Warto przy tej okazji przypomnieć, że pusta butelka powinna zawsze trafiać do żółtego kosza, by móc otrzymać kolejne życie - komentuje Dawid Borowiec, Dyrektor Marketingu w Żywiec Zdrój.

Z myślą o drugim życiu opakowań

Żywiec Zdrój od lat odpowiedzialnie podchodzi do kwestii wprowadzanych na rynek opakowań, a jednym z kluczowych działań marki w tym zakresie jest oferowanie konsumentom formatów wykonanych w całości z plastiku z recyklingu. Jesienią 2020 roku marka przedstawiła pierwszy produkt w 1-litrowym formacie – wodę niegazowaną w butelce, która powstała w całości z powtórnie przetworzonego plastiku. Był to kolejny produkt w opakowaniu wykonanym w 100% z rPET, po 5-litrowej butelce wody niegazowanej oraz Żywiec Zdrój Essence.

Wody Żywiec Zdrój Mocny Gaz oraz niegazowana w formacie 1litrowym w standardowym opakowaniu PET, dostępne są od stycznia br. w szerokiej dystrybucji. Rekomendowana cena detaliczna wynosi 1,89 zł.


Komentarze