W marcu br. w drukarni Perfekt S.A. w Warszawie została uruchomiona druga, nowa 10-kolorowa pełnoformatowa maszyna arkuszowa z odwracaniem Heidelberg Speedmaster SM 102-10-P+S.

Na dzień dzisiejszy drukarnia Perfekt wyposażona jest w nowoczesną przygotowalnię z systemem CtP Heidelberg Topsetter 102, 5 drukujących maszyn pełnoformatowych, 2 linie do opraw, 1 linia do oprawy twardej, 2 linie do opraw zeszytowych, 8 falcerek. Ma możliwość wykonywania operacji laminowania, lakierowania, sztancowania oraz wielu innych drobnych operacji w ramach realizowanych usług. W zakresie maszyn drukujących nowo zakupiona maszyna Heidelberg Speedmaster SM 102-10-P+S uzupełniła park maszynowy składający się do tej pory m.in.
z ośmiokolorowego Speedmastera SM 102-8-P z systemem podawania i cięcia papieru z roli Heidelberg CutStar.
Perfekt specjalizuje się głównie w produkcji dziełowej i akcydensowej.
Poza zakładem przy ulicy Połczyńskiej w Warszawie, od 2001 roku Perfekt posiada także drugi, nowoczesny zakład w Wasilkowie k/Białegostoku, specjalizujący się w akcydensach i kolorowych drukach wysokiej jakości.

Pierwsza 10-cio kolorowa pełnoformatowa maszyna z odwracaniem Heidelberg Speedmaster SM 102-10-P+S. została zainstalowana w drukarni SNN Poligrafia Sp. z o.o. w Dziekanowie Polskim k/Warszawy na przełomie lutego i marca br.
W zakresie maszyn drukujących uzupełniła ona park maszynowy składający się do tej pory m.in. z pięciokolorowego Speedmastera SM 74 z możliwością lakierowania oraz ośmiokolorowego Speedmastera SM 102 z systemem podawania arkuszy papieru z roli Heidelberg CutStar.

SNN Poligrafia specjalizuje się w kompleksowych zleceniach w zakresie akcydensów reklamowych oraz mailingów dla liczących się firm z sektora ubezpieczeń, bankowości i telekomunikacji.