7 października b.r. Arctic Paper Kostrzyn obchodziło 10 rocznicę istnienia w szwedzkim koncernie Arctic Paper AB.

Z tej okazji firma przygotowała szereg imprez okolicznościowych dla swoich współpracowników, dostawców i klientów. Jedną z nich była zorganizowana 29 października uroczysta kolacja w restauracji "Boathouse" w Warszawie, na którą zaproszono klientów i partnerów firmy.

Na wstępie wszystkich gości powitał Prezes warszawskiego biura sprzedaży Pan Michał Sawka, a następnie przemawiał Prezes - Pan Michał Jarczyński.

Prezes Jarczyński przypomniał jak wyglądała fabryka 10 lat temu, w jaki sposób zmieniała swój wizerunek, podejście do ochrony środowiska, jakości papieru oraz to co najważniejsze - zadowolenia klientów. Po części oficjalnej wzniesiony został toast za dalszą owocną współpracę.

Atmosfera spotkania była bardzo ciepła i rodzinna.

Arctic Paper AB. to niezależna grupa papiernicza z siedzibą w Goeteborgu, posiadająca dwie papiernie w Munkedals i Hĺfreströms w Szwecji, jedną w Polsce oraz sieć sprzedaży w całej Europie. W roku 2002 grupa wyprodukowała w sumie 466 000 ton wysokiej jakości papierów graficznych.

źródło: Arctic Paper Kostrzyn
Źródło: ''

Komentarze

  • dobra papiernia

    Dobra firma ale mało o niej słychać... Prezes wydaje sie w porządku...kontakt miałem z pracownikami od zakupów bardzo profesjonalnie negocjują..... pozdrawiam kosa