Data rozpoczęcia
2018-10-01
Data zakończenia
2018-10-04
Miejsce
Poznań

4 PRINT WEEK to forum dyskusji o rozwoju technologicznym rynku poligraficznego, stanowiące nowy rozdział w tradycji spotkań poligraficznych Międzynarodowych Targów Poznańskich. 

4 PRINT WEEK


4 PRINT WEEK jest skoncentrowany na nowoczesnych technologiach, druku 3D, rozwiązaniach dedykowanych różnym sektorom przemysłu oraz technikach offset. W tym samym czasie odbywać się będzie druga edycja Kongresu ART OF COLOR – NOWY WYMIAR DRUKU.

Tematyka targów oraz towarzyszącego im kongresu powinna zainteresować przede wszystkim uczestników rynku poligraficznego, właścicieli i dyrektorów technicznych drukarń, designerów, projektantów opakowań i etykiet, ale także agencje reklamowe i wydawnictwa. 4 PRINT WEEK to nie tylko doskonałe forum dyskusji o rozwoju technologicznym rynku poligraficznego w Polsce, ale także miejsce do integracji całej branży.

W dniach 1-4 października odbędą się również Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK oraz Targi Technologii dla Przetwórstwa Polimerów POLIMER TECH.

TAROPAK, 4 PRINT WEEK oraz POLIMER TECH to trzy imprezy koncentrujące się kompleksowo na tematyce branży opakowań, technologii druku i offsetu, a także technologii związanych z przetwórstwem tworzyw polimerowych. Jest to wyjątkowa okazja by poznać tak szeroką i kompleksowo przedstawioną ofertę branży poligraficznej i opakowań.

 

Zobacz zakres tematyczny

 

Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie