Acanthus Aureus i Złoty Medal MTP 2013
Acanthus Aureus
Acanthus Aureus 2013


Podczas uroczystego otwarcia bloku Targów Polagra oraz PAKFOOD i Invest Hotel ogłoszono laureatów konkursu Acanthus Aureus 2013 r. Wśród szczęśliwych zwycięzców znalazły się trzy firmy z branży opakowań dla przemysłu spożywczego, których stoiska w sposób szczególny się wyróżniają. Są to:

NOMATECH s.r.o.
Pawilon 3, stoisko 73

Silny&Salamon Sp. z o.o.
Pawilon 3, stoisko 16

VELTEKO s.r.o.
Pawilon 3, stoisko 53


Złoty Medal MTP

RADPAKTargi Opakowań dla Przemysłu Spożywczego PAKFOOD potrwają jeszcze do 26 września 2013. Jest więc sporo czasu, aby zapoznać się z produktem, który otrzymał tegoroczny Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Jak już wcześniej informowaliśmy - Sąd Konkursowy pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Hieronima Kubery przyznał Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich firmie RADPAK, producentowi maszyn pakujących, która oferuje nowy typ kartoniarki poziomej RKH-06S. Maszyna umożliwia automatyczne pakowanie produktów o kształcie walcowym w kartoniki, które SA przez nią pobierane, formowane i zamykane. Nowatorski system grupowania produktów przed ich załadunkiem wyróżnia maszynę polskiej produkcji na tle konkurencji. Wysoka wydajność, niezawodność i łatwa obsługa maszyny czynią z niej idealne rozwiązanie dla wymagających klientów.