W pierwszych miesiącach bieżącego roku firma Mark Andy intensywnie spotyka się ze swoimi klientami. Na początku lutego pojawiła się na targach RemaDays Warsaw ze stoiskiem informacyjnym, a także z prezentacją dotyczącą drukowania etykiet podczas kongresu towarzyszącego tej imprezie. Już wkrótce, tj. 15 marca, organizuje w swojej warszawskiej siedzibie Open House. Podczas tej imprezy prezentować będzie hybrydową technologię druku etykiet niskonakładowych z wykorzystaniem maszyny Mark Andy Digital One. Z kolei na targach Packaging Innovations, które odbywać się będą od 28 lutego do 1 marca w Birmingham, firma zaprezentuje – poza wspomnianą Digital One – także przewijarkę Rotoflex (model HSI).

Aktywny początek roku z firmą Mark Andy – targi, kongres, Open House

Łukasz Chruśliński


- „Cieszymy się z każdej formy spotkania z naszymi klientami i osobami potencjalnie zainteresowanymi naszą ofertą. Wiele pozytywnych doświadczeń przyniosły nam zakończone niedawno targi RemaDays Warsaw – mówi Lena Chmielewska, odpowiedzialna za marketing w firmie Mark Andy Poland. – Nasza obecność na tej imprezie była czysto informacyjna, ale jesteśmy przekonani, że oferta Mark Andy - o której mogliśmy opowiedzieć podczas wielu rozmów, jakie miały tam miejsce, a także podczas prezentacji Łukasza Chruślińskiego, przedstawiciela naszej firmy w trakcie kongresu - dla wielu firm może stać się ciekawą inspiracją dla rozwijania ich biznesu. Tych więc z Państwa, którzy zainteresowali się hybrydową technologią drukowania etykiet, bądź też z różnych przyczyn nie dotarli na targi zapraszamy na kolejne spotkanie z nami – na nasz Open House”. 

Wydarzenie, o charakterze warsztatowym, odbędzie się 15 marca w siedzibie firmy Mark Andy przy ul. Szyszkowej 35/37 w Warszawie. Będzie tu można zobaczyć w pracy „na żywo” maszynę Mark Andy Digital One. Osoby zainteresowane udziałem w Open House proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres lena.chmielewska@markandy.com do 20 lutego br.

Cyfrowa maszyna Digital One dedykowana jest przede wszystkim klientom realizującym prace nisko- i średnionakładowe. Przeznaczona jest do zadrukowywania etykiet i ich przetwarzania w trybie in-line. Jest to kompaktowe i proste w obsłudze rozwiązanie, pozwalające odciążyć duże maszyny fleksograficzne oraz podnoszące wydajność dzięki krótkiemu czasowi narządzania. Jak zapewnia jej producent jest też odpowiednim rozwiązaniem dla producentów etykiet, którzy nie mają potrzeby inwestowania w wysokowydajne, produkcyjne maszyny cyfrowe bądź dla firm, które zamierzają zmienić technologię w swoich zakładach i otworzyć się na zupełnie nowych klientów. Urządzenie obsługuje wstęgę o szerokości 330 mm i jest wyposażone w moduł drukujący suchym tonerem (w trybie CMYK), zespół fleksograficzny (wykorzystywany do tłoczenia folią na zimno bądź replikacji białej farby) oraz moduł wykrawający. Podczas marcowego Open House firma Mark Andy zaprezentuje obsługę oraz proces przygotowania prac. Uczestnicy będą mogli również samodzielnie spróbować obsługi tego urządzenia. 

Kolejną okazją do spotkania z firmą Mark Andy w pierwszym kwartale br. będą targi Packaging Innovations w Birmingham, które odbędą się w dniach od 28 lutego do 1 marca.

- „Na stoisku G23, gdzie po raz pierwszy będziemy uczestniczyć jako wystawca – mówi Lena Chmielewska - zaprezentujemy maszynę Digital One (która będzie tam demonstrowana) oraz przewijarkę HSI firmy Rotoflex (należącej od dłuższego czasu do Mark Andy). 

 

Dowiedz się więcej o Mark Andy

 

Źródło: Mark Andy