Data publikacji: .

Chantal de Lamotte została powołana na stanowisko Dyrektora targów ALL4PACK EMBALLAGE PARIS, imprezy o charakterze międzynarodowym, organizowanej co dwa lata i będącej jednym z najważniejszych spotkań w branży Opakowań i Intralogistyki. Następna edycja targów odbędzie się od 4 do 7 listopada 2024 r. w Centrum Wystawowym Paris Nord Villepinte.

Chantal de Lamotte Dyrektor targów ALL4PACK EMBALLAGE PARIS

Bogata w wiedzę z zakresu zarządzania wydarzeniami Chantal de Lamotte będzie od teraz pełnić funkcję dyrektora targów ALL4PACK EMBALLAGE PARIS, SOLUTRANS oraz DJAZAGRO. W swojej pracy może polegać na zgranym i zmobilizowanym zespole, który działa na rzecz rozwoju i międzynarodowego oddziaływania tych wydarzeń. Chantal de Lamotte podlega Laurent Noël, Dyrektorowi Generalnemu Oddziału Comexposium.

-Jestem zachwycona możliwością dołączenia do zespołu ALL4PACK EMBALLAGE PARIS i przyczynienia się do ewolucji tego emblematycznego wydarzenia. Nasze zaangażowanie w prezentowanie innowacji pozycjonuje Targi ALL4PACK EMBALLAGE PARIS jako najważniejsze miejsce spotkań dla przedstawicieli branży. Sektor opakowań i pojemników odnotował wzrost o 30%, a doświadczenie i wiedza ekipy Comexposium pozwalają wyjść naprzeciw oczekiwaniom profesjonalistów, z których wielu potwierdziło już swoją obecność na targach. - mówi Chantal de Lamotte.

Na chwilę obecną zarezerwowane jest 75% powierzchni ekspozycyjnej. Oczekuje się 1000 wystawców i marek, w tym 30% nowych firm. Biorąc pod uwagę międzynarodowy charakter targów, oferta pozostaje silna dzięki obecności przedstawicieli 40 krajów, z których 2/3 stanowią kraje europejskie.

Spośród największych firm z branży, odwiedzający będą mogli spotkać na targach:

• Packaging : ANTALIS, ARMANDO ALVAREZ, BRODART PACKAGING, CITEO, GOGLIO, MONDI INDUSTRIAL, RAJA, SEALED AIR, TESA…
• Processing : ATLANTA STRETCH, BECKHOFF, BFR SYSTEM, CAMA GROUP, COMPETEK, FANUC, GETRA, IMA GROUP, KRONES, OCME, ROBOPAC, SIDEL, SIEMENS, SORETRAC, UNIVERSAL ROBOTS, YASKAWA, ZALKIN…
• Printing : BOBST, DOMINO, KONGSBERG, LYNX, MARKEM IMAJE, SCREEN, VIDEOJET, WEBER MARKING…
• Logistics : FENWICK, FROMM, NEWTEC BAG PALLETIZING, QIMAROX, ROBOTIQ, SOCO SYSTEM…
Ponadto obecni będą lojalni partnerzy targów (SECIMEP i GEPPIA w sektorze przetwarzanie, France Bois Foret i CITEO w sektorze opakowań) wraz ze swoimi członkami. Partnerami targów zostały dwie główne organizacje międzynarodowe: Światowa Organizacja Opakowań (WPO) oraz Europejskie Stowarzyszenie Marek i Projektowania Opakowań (EPDA).

- Bardzo się cieszę, że mogę powitać Chantal de Lamotte jako dyrektor targów ALL4PACK EMBALLAGE PARIS, strategicznego wydarzenia dla naszej grupy Comexposium. W samym sercu sektora znajdującego się w fazie rewolucji, naznaczonej zmieniającymi się przepisami i oczekiwaniami konsumentów, ALL4PACK EMBALLAGE PARIS odgrywa kluczową rolę.

Dostarcza konkretnych rozwiązań dla całego ekosystemu dzięki pełnej gamie ofert obejmujących pakowanie, drukowanie, przetwarzanie i logistykę. Bogata oferta pozwala lepiej zrozumieć przyszłe trendy i wspierać odwiedzających we wprowadzaniu zmian łączących rentowność, wydajność i zrównoważony rozwój. Targi ALL4PACK EMBALLAGE PARIS zajmują ważne miejsce w naszym portfolio wydarzeń, obejmującym także SIAL czy Djazagro. Daje nam to możliwość wykorzystania synergii w celu podniesienia świadomości i przyciągnięcia nabywców oraz producentów z całego świata. Naszym celem jest zapewnienie platformy do wymiany doświadczeń w celu przyspieszenia innowacji, partnerstwa i rozwoju całej branży opakowań. - mówi Laurent Noël, Dyrektor Generalny Oddziału Comexposium.COMEXPOSIUM
Grupa Comexposium to jeden ze światowych liderów w organizacji imprez targowych. Comexposium organizuje ponad 150 wydarzeń dla profesjonalistów i szerokiej publiczności w ponad dziesięciu sektorach biznesowych m.in. SIAL Paris, All4Pack, Paris Retail Week, One to One Monaco C Biarritz, Foire de Paris i  Rétromobile. Grupa zapewnia kontakt 48 000 wystawców z 3,5 milionami odwiedzających, 365 dni w roku. Oprócz wydarzeń, które organizuje, Comexposium jest kreatorem doświadczeń i spotkań między jednostkami, co umożliwia łączenie społeczności przez cały rok za pomocą skutecznych platform.

www.comexposium.com