Dnia 28 maja 2003 w hotelu SHERATON w Warszawie miała miejsce Finałowa Gala Konkursu wyłaniającego najlepsze w Polsce Firmy, Produkty i Usługi - Liderów Rynku Polskiego

Kandydatów ubiegających się o tytuł LIDERA RYNKU poddano ocenie, której podlegała działalność firmy w zgłoszonym zakresie i efekty tej działalności. Do podstawowych kryteriów oceny zaliczano wyniki finansowe wynikające z bilansu Uczestnika za ostatnie 2 lata działalności, w tym wysokość obrotów i zysku, stopień ich wzrostu, pozostałe wskaźniki wynikające z bilansu, stopień eksportu oraz wielkość zatrudnienia i płac, oraz systemy zarządzania jakością ISO, tradycje działalności i inne czynniki świadczące o wartości marki handlowej firmy.

Najlepszą w Polsce Firmą oraz tytuł LIDERA RYNKU otrzymały m.in. firmy:

ANIS

LIDER RYNKU w zakresie produkcji opakowań do żywności z folii polistyrenowych - producent optymalnych rozwiązań w zakresie opakowań z tworzyw sztucznych do żywności, specjalizujący się w produkcji termoformowanych opakowań z folii OPS i PS.

Spółka TFP

LIDER RYNKU w zakresie produkcji tektury falistej i opakowań z tektury falistej - oferta firmy obejmuje opakowania z tektury falistej z wielokolorowym nadrukiem – flexo i offset; opakowania ekspozycyjne, POS oraz tekturę falistą w arkuszach.

WITOPLAST
Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych

LIDER RYNKU w zakresie produkcji tub polietylenowych dla przemysłu kosmetycznego oraz opakowań (nakrętki i butelki) dla chemii gospodarczej i przemysłu spożywczego


W branży opakowań nie wyłoniono laureata w kategorii PRODUKT, w której uczestnicy rywalizują o tytuł "Najlepszy w Polsce Produkt".
Polska edycja konkursu umożliwia laureatom wzięcie udziału w Europejskim Konkursie Promocyjnym EURO LEADER.
Źródło: ''