Zakłady Artykułów Technicznych "ARTECH" Sp. z o.o. w Łodzi, firma z sektora przetwórstwa tworzyw sztucznych, posiada w swej ofercie: pojemniki transportowo-magazynowe, pojemniki warsztatowe, pojemniki warsztatowe z przekładkami, pojemniki typu EURO.

Artech na targach TAROPAK 2016

Dzięki długoletniemu doświadczeniu, ZAT ARTECH, służy swoim Klientom wiedzą i doświadczeniem w wyposażaniu firm produkcyjnych, magazynów, a także warsztatów, posiadając pozycję wiodącego producenta pojemników tworzywowych na terenie Polski. Wysoką jakość produktów potwiedza szeroka gama atestów i certyfikatów, pozwalających na dopuszczenie asortymentu do użytku w branży spożywczej. Warto podkreślić też posiadanie systemu zarządzania jakością według normy ISO 9001: 2009.

Pojemnik typu: Euro 300-1

 

Domeną firmy jest nie tylko sprzedaż produktów przydatnych w praktycznie każdej firmie, ale kompleksowa obsługa obejmująca doradztwo, wykonanie, dostawę, obsługę serwisową. Dewizą ZAT ARTECH jest rozpoznanie i spełnianie indywidualnych potrzeb Klienta w zakresie systemów produkcji i logistyki wewnętrznej. Dlatego poza produktami standardowymi, wykonywane są także wyroby zgodnie ze specyfikacją techniczną i wymaganiami Klientów. To wszystko daje firmie potencjał, umożliwiający zaspokojenie potrzeb obecnych i przyszłych Partnerów. Dynamiczny rozwój został dostrzeżony na arenie krajowego biznesu i zaowocował przyznaniem tytułu Geparda Biznesu 2015.

Pojemnik typu: Euro 410-5

 

Zakłady Artykułów Technicznych "ARTECH" dynamicznie rozwijają się w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych. Potwierdzają to liczne nagrody i certyfikaty, a także długoletnia współpraca z firmami z Austrii, Czech, Danii, Ukrainy czy Serbii. Można zaobserwować wzrost zainteresowania produktami spółki ze strony branży spożywczej. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, na początku bieżącego roku do oferty wprowadzone zostały nowe pojemniki typu EURO, a także unowocześniono park maszynowy, co pozwoli zwiększyć konkurencyjność i umocnić pozycję spółki w tym sektorze. Przedsiębiorstwo ma w planach dalsze inwestycje związane z tą branżą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zamieszczoną na stronie internetowej www.zat-artech.com.pl oraz do odwiedzenia naszego stoiska na targach TAROPAK 2016:

 

ZAT "ARTECH" pawilon 6, parter, stoisko 16


ZAT ARTECH Sp. z o.o.

ul. Wersalska 54, 91-212 Łódź
tel. (42) 652-75-41
fax  (42) 652-52-98

www.zat-artech.com.pl
artech@zat-artech.com.pl