Data publikacji: .

Po raz kolejny zaszczytnym tytułem Produkt Roku wyróżnione zostało rozwiązanie z oferty PROMAG S.A., firmy z szeroką gamą produktów, świadczącej usługi w zakresie składowania i transportu towarów w nowoczesnych magazynach.

AutoMAG, rozwiązanie z oferty firmy PROMAG - Produktem Roku 2016

Tytuł Produkt Roku 2016, w rankingu organizowanym przez czasopismo Inżynieria i Utrzymanie Ruchu, w kategorii Wyposażenie hal magazynowych, otrzymał AutoMAG - system gęstego składowania z platformą sterowaną radiowo, rozwiązanie z oferty firmy PROMAG.

 

Dowiedz się więcej o konkursie

 

System gęstego składowania AutoMAG

System jest odpowiedzią na rosnące wymagania Klientów, poszukujących rozwiązań gwarantujących wysoką efektywność i pozwalających osiągnąć zyski finansowe oraz organizacyjne. Rozwiązanie to oparte jest na platformach sterowanych radiowo oraz regałach zbliżonych do systemu drive-in, co eliminuje konieczność wjeżdżania wózkami widłowymi do kanałów regałowych, zwiększając bezpieczeństwo oraz skracając znacznie czas obsługi regałów. Kluczową zaletą systemu jest bardzo wysoki współczynnik wykorzystania kubatury magazynu, nawet o 80% wyższy w porównaniu z tradycyjnymi regałami rzędowymi.

Korzyści wynikające z zastosowania systemu AutoMAG sprawiają, że rozwiązanie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Minęło zaledwie kilka lat od wprowadzenia produktu na rynek, a firma poszczycić się może już kilkudziesięcioma wdrożeniami w przedsiębiorstwach różnych branż. PROMAG S.A. zapewnia pełną obsługę począwszy od projektowania, przez wdrożenie po serwisowanie systemu AutoMAG. Klienci firmy mogą być pewni, że wybierają sprawdzony i bezpieczny, a przy tym bardzo funkcjonalny system składowania.

 

Dowiedz się więcej na temat systemu gęstego składowania AutoMAG

 

Firma PROMAG S.A., lider w zakresie kompleksowych rozwiązań intralogistycznych w Polsce, w bieżącym 2017 roku świętuje jubileusz 35-lecia istnienia.

 

Źródło: PROMAG