Firma Relco Ltd z Wielkiej Brytanii dodała ostatnio do swojej bogatej oferty sprzętu do zgrzewania indukcyjnego nową, automatyczną zgrzewarkę indukcyjną o nazwie R2.


R2 jest jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie zgrzewarek indukcyjnych dostępnych na rynku. Jest sterowana przez mikroprocesor, co zapewnia doskonałą jakość zgrzewu niezależnie
od prędkości linii. Inną ważną cechą jest możliwość zgrzewnaia zamknięć od 15mm do 110mm średnicy bez potrzeby wymiany jakichkolwiek części w maszynie.

Wbudowane czujniki autodiagnostyczne stale monitorują krytyczne parametry pracy urządzenia i powiadamiają operatora w razie problemów proponując jednocześnie sposób rozwiązania problemu.

Montaż urządzenia nie wymaga użycia żadnych narzędzi
a wyjątkowo zaprojektowana cewka pozwala na łatwe dostosowanie do parametrów taśmociągu i rodzaju zamknięcia. Wersja IP66 tej maszyny może być myta przemysłowo podczas pracy, dając najwyższy możliwy stopień ochrony dla jakiegokolwiek systemu zgrzewu indukcyjnego.

R2 jest dostępna w wersji 2 lub 3kW mocy wyjściowej i posiada szeroką gamę wyposażenia opcjonalnego do wszystkich zastosowań.

Wszystkie zgrzewarki indukcyjne Relco zostały zaprojektowane i są montowane w Wielkiej Brytanii.
Firma zapewnia pełne wsparcie techniczne swoich inżynierów.Automatyczna zgrzewarka indukcyjna R2 zapewnia doskonałą jakość zgrzewu.

www.relco.co.uk
Źródło: ''