Data publikacji: .

AWM-PAK to firma specjalizująca się w sprzedaży, wdrażaniu oraz serwisie przemysłowych linii pakujących. Od lat zdobywamy zaufanie naszych Klientów dzięki wysokiej jakości oferowanego sprzętu oraz bogatej wiedzy technicznej. Nasze produkty reprezentują wiodące marki, co gwarantuje, że wybrane maszyny będą służyły niezawodnie przez długie lata.


Wiodący dystrybutor maszyn BVM w Polsce

Od 2013 roku AWM-PAK jest wyłącznym dystrybutorem maszyn BVM na terenie Polski. Nasze zaawansowane maszyny pakujące znacząco zwiększają wydajność i efektywność produkcji. Dzięki wsparciu naszego zespołu specjalistów, każdy klient może liczyć na fachowe doradztwo i pomoc w doborze odpowiednich urządzeń do swoich potrzeb. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym, aby uzyskać szczegółowe informacje oraz ofertę na produkty BVM.

Kompleksowa oferta AWM-PAK

Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment urządzeń i materiałów opakowaniowych, w tym:

Automatyczne maszyny i linie do pakowania – zaawansowane technologicznie systemy, które usprawniają procesy pakowania.

Zgrzewarki kątowe i ręczne zgrzewarki do folii polietylenowych i aluminiowych – niezawodne urządzenia do szczelnego zamykania opakowań.

Drukarki termiczne i termo transferowe – sprzęt umożliwiający precyzyjne oznaczanie produktów.
Banderolownice (maszyny do banderolowania) – maszyny do zabezpieczania i oznaczania pakunków.
Materiały opakowaniowe i eksploatacyjne – wysokiej jakości folie termokurczliwe i inne niezbędne materiały.

Profesjonalny serwis techniczny

Zapewniamy pełne wsparcie serwisowe, w tym oryginalne części zamienne oraz materiały eksploatacyjne najwyższej jakości. Nasz serwis techniczny oferuje kompleksową opiekę zarówno w okresie gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym, co zapewnia naszym klientom spokój i ciągłość pracy.

Innowacyjny podajnik PC 300 B

Jednym z naszych najnowszych produktów jest podajnik cierny PC 300 B, przeznaczony do podawania dokumentów takich jak instrukcje, pojedyncze kartki, koperty czy torebki z prędkością do 800 mm/s.


Podajnik ten charakteryzuje się:

  • Wymiary podawanego materiału: szerokość 40-300 mm, długość 70-300 mm, grubość od 0,3 do 8 mm.
  • Budowa oparta na napędzie serwo i sterowniku z 4,3-calowym panelem dotykowym.
  • Wyposażenie w regulowane cierne separatory oraz czujniki produktu i kartki.
  • Płynna regulacja prędkości i możliwość odliczania.
  • Zasilanie: 230 VAC, 50 Hz, zabezpieczenie: 6A, bez potrzeby sprężonego powietrza.
  • Deklaracja CE.
  • Kontakt i konsultacje

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym, aby uzyskać szczegółowe informacje o naszych produktach i usługach. Nasi specjaliści są gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i pomóc w wyborze najlepszych rozwiązań dla Państwa potrzeb.

AWM-PAK to gwarancja jakości, niezawodności i profesjonalizmu w dziedzinie przemysłowych linii pakujących. Dzięki naszym produktom i usługom, Twoje przedsiębiorstwo osiągnie nowy poziom efektywności i wydajności.